Сталева музична колонка спеціально вироблена для компанії Harvia.
Стильна музична колонка з нержавіючої сталі з фінішною обробкою, що брашує, може бути встановлена в парилці сауни на видному місці. Це також позначиться як звук колонки.
- Легка установка у круглому отворі за допомогою пружинних ніжок.
- Моно динамік 3,3” IP54
- Номінальна потужність 10 Вт
- Максимальна (пікова) потужність 30 Вт АХЧ 100-20000 Гц
- Опір 8 Ом
- Чутливість 87 дБ (1 Вт/1 м)
- Глибина установки врівень 38 мм і діаметр 93 мм
| Характеристики | |
| Материал | метал |
| Артикул | SACK08008 |
| Виробник | Harvia |
| Країна-виробник | Фінляндія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Harvia |
| Страна производитель | Финляндия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная выходная мощность | 10.0 Вт |
| Минимальная частота диапазона | 100.0 Гц |
| Уровень звукового давления | 87.0 дБ |
| Максимальная выходная мощность | 30.0 Вт |
| Максимальная частота диапазона | 2000 |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Стационарный |
| Интерфейс | Проводной |
Информация для заказа
- Цена: 5 880 ₴




