| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Призначення котла | Двухконтурний |
| Об'єм води в котлі | 15 л |
| Витратуа газового палива | 1.1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Виробник | Атма |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 40 град. |
|
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гелиос |
| Страна производитель | Украина |
| Теплоноситель | Вода |
| Коэффициент полезного действия | 10 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Вес | 43 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ отвода отработанных газов | парапетный |
| Тип котла | конвекционный |
| Отапливаемая площадь, кв.м. | 100 |
| Категория | Напольные газовые котлы |
| Теплообменник | первичный |
Информация для заказа
- Цена: 16 400 ₴




