Промышленный твердотопливный котел Корди КОТВ-250
Промислові твердопаливні котли «Корді» потужністю 150,250 та 400 кВт виготовлені з високоякісної столі товщиною 6 мм, камера згорання, дверцята топки та дверцята очистки димових каналів додатково футровані вогнетривкою цеглою.
З метою забезпечення чищення водяної рубашки на передню панель котла виведені спеціальні патрубки.
Безпечність використання обладнання гарантує наявність автоматики безпеки з двома вентиляторами, стравлюючі клапани та зривний клапан. Для забезпечення візуального спостереження за процесом горіння передбачено наявність оглядового віконця.
Котли можуть працювати в системі опалення з робочим тиском 4 бар, перевірка герметичності конструкції відбувається під тиском 6 бар.
З метою подовження терміну експлуатації розхідників, чавунні колосники мають додаткове водяне охолодження.
Промислові котли «Корді» вже тривалий час працюють та економлять кошти бюджетних, комунальних та промислових об’єктів Хмельниччини та інших регіонів України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корди |
| Страна производитель | Украина |
| Вид теплоносителя | Вода |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Максимальная температура теплоносителя | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление | 4 бар |
| Мощность номинальная | 250 МВт |
| Тип парового котла | Промышленный |
| Тип промышленного котла по виду теплоносителя | Водогрейный |
| Тип промышленного котла по типу топлива | Твердотопливный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2200 мм |
| Диаметр дымохода | 290 мм |
| Длина | 2540 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритные размеры топки | |
| Высота топки | 770 мм |
| Длина топки | 1500 мм |
| Ширина топки | 770 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2100 |
- Цена: 240 145 ₴



